THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

SPIRITS

http://www.magazyntrendy.pl/images/20131217131506.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20130725103334.jpg

Polak, Węgier…

2013-07-15 | spirits
http://www.magazyntrendy.pl/images/wino marek kondrat  TRENDY ART OF LIVING.jpg

Czas na wino

2012-10-05 | spirits
http://www.magazyntrendy.pl/images/wina portugalskie TRENDY art of living.jpg

PORTUGALSKIE WINA z doliny Douro

2012-03-22 | spirits

IDEALNY MĘŻCZYZNA NA ŚWIĘTA

SPIRITS

CZYLI PIĘĆ KROKÓW DO DOSKONAŁOŚCI WEDŁUG JOHNNIE WALKER

Z badania „Polscy mężczyźni o świętach”, zrealizowanego dla marki Johnnie Walker wynika, że przygotowując się do świąt, wkładamy w to dużo wysiłku – niemal 53 proc. mężczyzn święta kojarzą się przede wszystkim z dodatkowymi obowiązkami, a ponad 36 proc. odczuwa presję, żeby zaprezentować się z najlepszej strony i żeby wszystko przebiegło idealnie.  Przyozdabiamy domy, ubieramy się elegancko, przygotowujemy się na przyjęcie gości, pozwalamy sobie na coś lepszego, niż mamy na co dzień – dbamy o wszystkie szczegóły, które sprawią, że czujemy się wyjątkowo. Staramy się, żeby nasz wygląd, zachowanie, prezenty, które wręczamy bliskim i znajomym, świadczyły o nas jak najlepiej. Oprócz odpowiedniego alkoholu, warto zwrócić także uwagę na inne elementy, które pomogą nam zaprezentować się od najlepszej strony podczas świątecznych spotkań. Johnnie Walker prezentuje pięć kroków, które nas do tego zbliżą:

Krok pierwszy: STYLOWE PREZENTY

Skarpetki, szaliki, swetry… Ile razy otrzymałeś od kogoś nietrafione świąteczne prezenty? Ucz się na błędach innych i ofiaruj swoim bliskim coś, co na pewno będzie się im podobać. Dowiedz się, o czym marzą i zrób wszystko, żeby im to podarować. Aż 68 proc. mężczyzn

kupując prezenty kieruje się przede wszystkim ich jakością, a 39,2 proc. uważa, że najlepszym prezentem dla mężczyzn jest dobry alkohol w świątecznym opakowaniu np. świąteczny zestaw whisky ze szklaneczkami. Ty też nie oszczędzaj – raz w roku pozwól sobie na luksus sprawiania radości swoim bliskim i znajomym.

Krok drugi: JEDZENIE ZE SMAKIEM

Na co dzień nie myślisz zbyt intensywnie o tym, co jesz. Święta są jednak dobrą okazją, aby spróbować czegoś szczególnego. Suto zastawiony stół ma podkreślać, że te dwa świąteczne dni spędzone z rodziną są czymś ważnym. Chociaż większość mężczyzn wciąż deklaruje przywiązanie do tradycji, w ich świątecznych jadłospisach coraz częściej pojawiają się nowe smaki i kulinarne eksperymenty. Aż 40,9 proc. badanych deklaruje, że w czasie świąt stara się spróbować nowych potraw. Nieważne, czy wolisz tradycyjne pierogi i barszcz z uszkami, czy zaryzykujesz, przygotowując francuskie foie gras – pamiętaj, żeby zwracać uwagę na jakość potraw, które znajdą się na twoim wigilijnym stole. Warto również zaserwować coś wyszukanego, coś czego jeszcze nie próbowaliście.

Krok trzeci: DOBRY ALKOHOL

Nie chodzi o to, by podczas świąt nie degustować alkoholu, ale o to, by pić rozważnie i z klasą

Trendy
GRUDZIEŃ 2020 Helmut NEWTON - wciąż inspiruje... i wiele innych ciekawych tematów w nowym 86 wydaniu TRENDY art of living!