THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

SPIRITS

http://www.magazyntrendy.pl/images/martini D&G.jpg
http://www.magazyntrendy.pl/images/20131217131506.jpg

IDEALNY MĘŻCZYZNA NA ŚWIĘTA

2013-12-17 | spirits
http://www.magazyntrendy.pl/images/20130725103334.jpg

Polak, Węgier…

2013-07-15 | spirits
http://www.magazyntrendy.pl/images/wino marek kondrat  TRENDY ART OF LIVING.jpg

Czas na wino

2012-10-05 | spirits

MARTINI Gold by Dolce & Gabbana

SPIRITS

Z połączenia wieloletniego doświadczenia herbalistów MARTINI oraz niekonwencjonalnego podejścia do designu włoskiego duetu Domenico Dolce i Stefano Gabbana powstało MARTINI Gold. Tradycja i nowoczesna technologia oraz aromaty rzadkich i wartościowych roślin – oto co odnajdziemy w drogocennym złotym eliksirze

Opakowanie i butelka MARTINI Gold, zaprojektowane przez znanych projektantów, są wyrazem luksusowego podejścia do alkoholu. W czarnym pudełku z logo Dolce
& Gabbana, które pojawia się obok kultowego logo Martini, schowana jest butelka MARTINI Gold, wykonana ze szkła w kolorze satynowego złota z kontrastującymi czarnymi napisami.
Esencja i tajemnica smaku MARTINI Gold:
Aby stworzyć MARTINI Gold, połączono najbardziej egzotyczne i unikalne zioła, przyprawy i kwiaty z całego świata, aby nadać niezwykłemu eliksirowi bogaty i wyjątkowy smak.
Słodki zapach bergamotki... z Kalabrii – ukochany kwiat perfumiarzy posiadający zdumiewający bukiet aromatów. Potrzeba setek owoców bergamotki, aby wyprodukować zaledwie uncję delikatnego ekstraktu.
Wonna, mocno aromatyczna cytryna...

z Sycylii – w jej skórce kryje się aromatyczny olejek od wieków produkowany przez Sycylijczyków.
Intensywna, słodko-kwaśna pomarańcza...
z Sycylii – z sycylijskich      dolin, rosnąca na żyznej, powulkanicznej ziemi niedaleko wulkanu Etna. Dojrzała w słońcu i ręcznie zbierana, daje cudowny olejek pomarańczowy.
Delikatny, niezwykle cenny szafran...
z Hiszpanii – zbierany o wschodzie słońca, aby zachować delikatny kolor. Jedna z najcenniejszych i najdroższych przypraw na świecie.
Starożytna, mistyczna mirra... z Etiopii – ta wyjątkowo cenna żywica, która kiedyś warta była tyle złota, ile wynosiła jej waga, zbierana jest z ciernistych, prawie trzymetrowych drzew.
Energetyczny, pobudzający imbir... z Indii – jedna z najbardziej starożytnych przypraw. Suszony w promieniach słońca nabiera mocy, a jego charakter zostaje uchwycony podczas długiego, powolnego procesu maceracji.
Porywający pieprz kubeba... z Indonezji – „zagubiona przyprawa”, której unikalny smak i aromat został odkryty ponownie wraz z bogactwem wspomnień.

Trendy
GRUDZIEŃ 2020 Helmut NEWTON - wciąż inspiruje... i wiele innych ciekawych tematów w nowym 86 wydaniu TRENDY art of living!