THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Video


Na ratunek Arktyce!

Wybitny włoski kompozytor neoklasycystyczny Ludovico Einaudi zaangażował się w kampanię Greenpeace mającej na celu uświadomienie z jak poważnym problemem musi obecnie zmierzyć się ludzkość – topniejące lody Arktyki zagrażają bowiem nie tylko całemu światowemu ekosystemowi, ale zmiana ta może pociągnąć w konsekwencji długotrwałą modyfikację klimatu, a także najzwyczajniej w świecie zagładę niektórych państw. Co więcej, planowane przez wielkie koncerny naftowe odwierty na tym dziewiczym terenie mogą zniszczyć jego unikalny ekosystem.

Wideoklip przedstawia dryfującego na tafli kry lodowej muzyka, który wygrywa na fortepianie przejmujące dźwięki mające zobrazować z jak ogromnym rozmiarem katastrofy mamy do czynienia. Wideo kończy przesłanie: „Proszę, uratujmy Arktykę”. Greenpeace rozpoczęła akcję mającą na celu utworzenie Arktycznego Rezerwatu Przyrody, co poprzez nadanie odpowiedniego statusu, ma uchronić ten teren przed dewastacją.

Trendy
2020 TRENDY ART OF LIVING - wydanie 85! Mimozami jesień się zaczyna… Biznesy aktorów, Yayoi Kusama, Tiziana Luxardo... Już w kioskach!