THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Ranking nierówności

FOCUS

Wszyscy z pewnością czekają na ten moment – kiedy w publikowanym corocznie rankingu najlepiej zarabiających aktorek stawka najlepiej opłacanych zrówna się z podobną kwotą co w przypadku mężczyzn. W roku 2020 tak się nie stało. Sofia Vergara, która w tym sezonie zarobiła ponad 43 miliony dolarów, wciąż otrzymuje niższe stawki i w efekcie zarabia mniej od zajmującego pierwsze miejsce w rankingu mężczyzn Dwayne Johnsona (87,5 miliona dolarów). W pierwszej dziesiątce

najlepiej zarabiających aktorek znalazły się ponadto Angelina Jolie (35 mln), Gal Gadot (31 mln), Melissa McCarthy (25 mln), Meryl Streep (24 mln), Emily Blunt (22,5 mln), Nicole Kidman (22 mln), Ellen Pompeo (19 mln), Elisabeth Moss (16 mln) i Viola Davis (15,5 mln). W dobie pandemii zarobki aktorek w porównaniu z rokiem ubiegłym spadły o 20 proc., a większość z zarobionych kwot pochodzi z wpływów z produkcji telewizyjnych i platform streamingowych.

Trendy
WRZESIEŃ 2020 TRENDY ART OF LIVING - wydanie 85! Mimozami jesień się zaczyna… Biznesy aktorów, Yayoi Kusama, Tiziana Luxardo... Już w kioskach!