THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Matthew McConaughey zaprojektował rustykalny domek

FOCUS

Aktor dołącza do grona gwiazd i celebrytów, którym nieobojętny jest los planety, a także promujących ideę życia blisko natury. Wraz ze startupem Unyoked stworzył The Reserve – domek, nawiązujący do nomadycznego stylu życia, zbudowany w całości z naturalnych komponentów i zasilany energią słoneczną. Projekt skierowany jest do „osób pragnących przyjąć podejście do życia oparte na naturze i doświadczyć nowego sposobu relaksu” – mówią twórcy. Aktor dodał do wystroju wnętrza

takie elementy jak książki, które lubił czytać jako dziecko, a także zbiór kaset magnetofonowych. Nie zapomniał o autopromocji, jednak w szczytnym celu – jego marka whisky Longbranch jest jednym z elementów wystroju domku. Domek zostanie udostępniony zainteresowanym w Australii, a jeden funt ze sprzedaży każdej butelki whisky zostanie przekazany partnerowi charytatywnemu Unyoked, The Foundation for National Parks & Wildlife, który opiekuje się dziką przyrodą Australii.

Trendy
GRUDZIEŃ 2020 Helmut NEWTON - wciąż inspiruje... i wiele innych ciekawych tematów w nowym 86 wydaniu TRENDY art of living!