THE ART OF LIVING - zachwyt, inspiracja, pragnienia, zmysł, smak, ciekawość,zapach, pożądanie, piękno

Viva Mobile: pierwsza telefonia wspierająca zwierzęta

FOCUS

Wydarzenie bez precedensu: W Polsce uruchomiona została pierwsza telefonia komórkowa, z której dochód w części przeznaczony zostanie na poprawę losu zwierząt. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest organizacja Viva!. Aby dołączyć do Viva Mobile wystarczy przenieść numer swojego telefonu – operator oferuje cztery rodzaje abonamentu z bezterminową umową. „Własna sieć komórkowa to nowatorski pomysł, ale ufam, że się powiedzie – już od wielu lat telefony komórkowe stanowią podstawę komunikacji. Wierzę w ten

projekt, ale czy będzie on w przyszłości filarem pozyskiwania przez nas środków, to okaże się po pierwszych miesiącach od wprowadzenia oferty na rynek. Przy skali naszej działalności, ponad 4 tysiącach zwierząt rocznie pod opieką i niezliczonej liczbie kampanii, nasze wydatki są ogromne. Obecnie celem do jakiego dążymy nie jest to, żeby przychód z sieci przeważał w naszym budżecie, ale żeby był jednym z wielu stałych źródeł finansowania działalności” – powiedział Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva!.

Trendy
GRUDZIEŃ 2020 Helmut NEWTON - wciąż inspiruje... i wiele innych ciekawych tematów w nowym 86 wydaniu TRENDY art of living!